Kurs masażu balijskiego

Kurs masażu balijskiego

Koszt kursu: 800 zł

Czas trwania: 18 godzin dydaktycznych zajęć

Prowadzenie: Iwona Filipek

Informacje: r.uryzaj@kursymasazu.com, 501 858 790

Najbliższy termin: 

 

Masaż Balijski to jedna ze starożytnych metod Indonezyjskich zawierająca połączenie wielu technik mających  naleciałości czerpane z  wschodnich metod takich chińska akupresura, hinduska ajurweda, refleksologia czy aromaterapia.

Masaż balijski służy do harmonizowania przepływu energii, działając kojąco i dążąc do osiągnięcia równowagi fizycznej i duchowej.

Tradycyjny masaż balijski łączy w sobie techniki jawajskie i balijskie, w których wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłońmi, elementy jogi, a także typowe dla wyspy Bali elementy masażu relaksacyjnego oddziałującego na krążenie krwi i kanały przepływu energii, przynoszącego głęboki relaks i doskonałe samopoczucie.

Ta starożytna technika masażu wykorzystuje różnorodne techniki, w tym ugniatanie skóry, gładzenie, rozcieranie, akupresurę i refleksoterapię, a olejki eteryczne użyte podczas masażu mają działanie relaksacyjne i uspokajające.

Masaż balijski zapewnia poczucie błogostanu psychicznego i fizycznego, zabieg ten poprawia krążenie krwi oraz zapewnia głęboką i mocną stymulację tkanki mięśniowej i skórnej.

Każdy uczestnik po kursie otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia z masażu balijskiego.

Nasze szkolenia skierowane są do osób już praktykujących lub kształcących się na kierunkach związanych z masażem lub fizjoterapią. Nie prowadzimy szkoleń dla osób nie związanych z masażem!