O Nas

Niektóre osoby zdążyły już nas poznać podczas naszej pracy zawodowej. Jest jednak pewnie wielu, którzy wiedzą o nas  niewiele.

Centrum szkoleniowe Body-Relax to połączenia pasji do masażu i pracy z ciałem z wiedzą merytoryczną, ogromnym doświadczeniem oraz zaangażowaniem w to co robimy.

Mamy zaszczyt współtworzyć największy branżowy portal dla masażystów w Polsce www.serwis-masazysta.pl istniejący już ponad 15 lat na Polskim rynku.

Przekazujemy swoja wiedzę z największa dbałością o jakość i sposób przekazu jednocześnie stale dążąc do samodoskonalenia się i pogłębiania własnej wiedzy i doświadczeń.

 

„Powiedz mi, a zapomnę
pokaż mi, a zapamiętam
pozwól mi wziąć udział,
a zrozumiem”

Jako twórca Body-Relax zawsze staram otaczać się gronem pasjonatów, którzy kochają to co robią w oparciu o merytoryczne przygotowanie i doświadczenie zawodowe zbierane przez lata pracy.

Dzięki temu jesteśmy znani na rynku szkoleniowym jako marka, gdzie nadrzędnym celem jest wysoka jakość szkoleń, doświadczona kadra dydaktyczna i szkolenia prowadzone z pasją i w fantastycznej atmosferze.

 

Przedstawiam Państwu Mój Zespół

Rafał Uryzaj

Właściciel i Założyciel
Centrum Szkoleniowego Body Relax

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.
Praktyk, instruktor masażu, redaktor i współwłaściciel serwisu www.serwis-masażysta.pl.  Autor  wielu publikacji naukowych oraz  tekstów poświęconych pracy z ciałem, fizjoterapii, masażowi.

Paweł Szeklicki

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalista d.s. odnowy biologicznej, wspiera idee holistycznego podejścia do ciała człowieka.

Arkadiusz Rosiek

specjalista od masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego i terapii wisceralnej. Redaktor portalu serwis-masażysta.pl

Tomasz Tomasik

Fizjoterapeuta, absolwent łódzkiej akademii Medycznej. Pasjonat technik dalekowschodnich, relaksacyjnych oraz energetycznych

Marcin Szkolnicki

Fizjoterapeuta, absolwent wrocławskiej AWF. Współzałożyciel Akademii Osteopatii. Obecnie szef zespołu Systema Centrum Zdrowia oraz prezes Fundacji Na Fali Zdrowia.

Marta Hartka

Masażystka, fizjoterapeutka, trener z dziedziny masażu, odnowy biologicznej i kosmetyki z ponad ośmioletnim stażem, wykładowca na Wyższej Szkole Inżynierii I Zdrowia w Warszawie.

Martyna Zaguła

fizjoterapeutka – doktorantka na czwartym roku studiów na Wydziale Fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Autorka wielu publikacji naukowych.

Marcin Banasiński

Dyplomowany masażysta i licencjonowany terapeuta (3dan) japońskiej metody YUMEIHO®. Twórca autorskiej metody SeiTai - Bezpieczny System Terapeutyczny.

Tomasz Zagórski

Absolwent AWF i trener lekkiej atletyki. Specjalista odnowy biologicznej, masażysta. Terapeuta sportowy pracujący z wieloma wybitnymi sportowcami; R. Korzeniowski, J.Kowalczyk, Sz. Ziółkowski, K.Skolimowska, A.Włodarczyk

Marcin Fluder

Dyplomowany Osteopata, absolwent SCOM (Sutherland College of Osteopathic Medicine), wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon. Anatomii palpacyjnej uczył się pod okiem Francisa Lafossa D.O.

Piotr Druzgała

Magister fizjoterapii i międzynarodowy instruktor jogi. Ukończył kursy w klasztorze masażu przy klasztorze Wat Pho w Tajlandii, autor książki omawiającej zagadnienia masażu tajskiego

Iwona Filipek

Masażystka z ponad dziesięcioletnim stażem. Praktykuje indywidualne, holistyczne podejście do człowieka w aspekcie energetycznym, fizycznym i duchowym. Pasjonatka technik dalekowschodnich i orientalnych.

Filtruj Kursy i Miasta

Napisz Do Nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


 

r.uryzaj@kursymasazu.com

501 858 790

O NAS