Witajcie.

W tym roku Rafał obchodzi 10-lecie lat swojej pracy szkoleniowej. Strzeliła mu dekada i jesteśmy z tego bardzo dumni. Dumni jesteśmy także z tego, że udało nam się zbudować wokół całego pojęcia fizjoterapia, bardzo dużą grupę absolwentów naszych kursów, sympatyków naszej firmy, a nawet przyjaciół. Bardzo Wam dziękujemy! Bez Was nie miałoby to sensu i nie moglibyśmy rozpocząć tym weekendem dwóch fantastycznych wydarzeń.

Po pierwsze: startu 1 semestru Rocznego Studium Terapii Tkanek Miękkich.

Po drugie: Zabawy, którą przygotowaliśmy dla Was, z okazji naszych urodzin. Zabawy, która potrwa półtora mięsiąca, a w której do zdobycia są mega nagrody! Jest ich aż 10!, a pula nagród to aż 10.000 zł! A teraz o co chodzi.

Założenia są proste:

1. Polub proszę post z informacją konkursową i nasz fanpejdż (jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś/zrobiłeś) – TUTAJ

2. Udostępnił post na swoim wall’u.

3. Znajdź jakiekolwiek badanie lub publikacje naukową w tematyce powięzi. Streść ją w krótkim artykule – max 1 strona a4 w wordzie. Wyślij do nas. Najciekawsze wygrywają. Najlepsze teksty, poza nagrodą, zostaną także opublikowane na naszej stronie i fejsbuku. Zyskacie więc podwójnie – nagrodę oraz sławę

4. 10 autorów najciekawszych tekstów zostanie nagrodzonych, specjalnie na tę okazję przygotowanym kursem, tj. kursem Terapii dysfunkcji powięziowych, wartym 1000 zł!, który poprowadzi mgr Rafał Uryzaj. Jest więc o co walczyć !!!

 

Panie i Panowie do dzieła !!! Termin nadsyłania tekstów: 29.03.2018 roku Ogłoszenie wyników: 31.03.2018 roku Wasze teksty przesyłajcie na adres: r.uryzaj@kursymasazu.com

UWAGA: Tekst prosimy wysłać z dopiskiem: Przekazuję prawa do tekstu mojego autorstwa na rzecz Centrum Szkoleniowego Body-Relax, os. Stare Żegrze 35/6, 61-249 Poznań.