O Nas

Centrum szkoleniowe Rafał Uryzaj to połączenia wiedzy wielu świetnych szkoleniowców z zakresu fizjoterapii, osteopatii, masażu, bodywork’u.

Przekazujemy swoja wiedzę z największa dbałością o jakość i sposób przekazu jednocześnie stale dążąc do samodoskonalenia się i pogłębiania własnej wiedzy i doświadczeń.

Jako twórca Centrum zawsze staram otaczać się gronem pasjonatów, którzy kochają to co robią w oparciu o merytoryczne przygotowanie i doświadczenie zawodowe zbierane przez lata pracy. Bardzo ważnym aspektem w doborze szkoleniowców jest to aby każdy z nich był czynnym praktykiem i wiedzę, którą przekazuje opierał na swoim doświadczeniu w pracy z pacjentem, a nie na wiedzy teoretycznej, akademickiej.

Dzięki temu jesteśmy znani na rynku szkoleniowym jako marka, gdzie nadrzędnym celem jest wysoka jakość szkoleń, doświadczona kadra dydaktyczna i szkolenia prowadzone z pasją i w fantastycznej atmosferze.

 

Przedstawiam Państwu Mój Zespół

Rafał Uryzaj

Właściciel i Założyciel
Centrum Szkoleniowego Body Relax

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.
Praktyk, instruktor masażu, redaktor i współwłaściciel serwisu www.serwis-masażysta.pl.  Autor  wielu publikacji naukowych oraz  tekstów poświęconych pracy z ciałem, fizjoterapii, masażowi.

Rafał Marciniak D.O.

Dyplomowany Osteopata, absolwent SCOM (Sutherland College of Osteopathic Medicine), wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon. Anatomii palpacyjnej uczył się pod okiem Francisa Lafossa D.O.

dr Bogusława Kowacka

doktor nauk medycznych, specjalista 2 stopnia fizjoterapii

Paweł Szeklicki

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalista d.s. odnowy biologicznej, wspiera idee holistycznego podejścia do ciała człowieka.

Marcin Szkolnicki

Fizjoterapeuta, absolwent wrocławskiej AWF. Współzałożyciel Akademii Osteopatii. Obecnie szef zespołu Systema Centrum Zdrowia oraz prezes Fundacji Na Fali Zdrowia.

dr Martyna Zaguła

Dyplomowana fizjoterapeutka z 9- letnim doświadczeniem, dzienne studia doktoranckie ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Tomasz Tomasik

Fizjoterapeuta, absolwent łódzkiej akademii Medycznej. Pasjonat technik dalekowschodnich, relaksacyjnych oraz energetycznych

Jakub Czaja

Jakub Czaja – Dyplomowany Technik Masażysta, refleksolog – członek Towarzystwa Masażystów Polskich, redaktor portalu branżowego serwis-masazysta.pl, prowadzi prywatną praktykę w Mielcu oraz Krakowie. Absolwent kursów i szkoleń z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich, terapii dysfunkcji powięziowych i wielu innych. Prowadzi kurs Masaż Tkanek Głębokich.

Marta Hartka

Masażystka, fizjoterapeutka, trener z dziedziny masażu, odnowy biologicznej i kosmetyki z ponad ośmioletnim stażem, wykładowca na Wyższej Szkole Inżynierii I Zdrowia w Warszawie.

Piotr Kostrzębski

Piotr Kostrzębski – fizjoterapeuta, terapeuta osteopatyczny, terapeutą manualnym i akredytowanym przez IFDMO instruktorem FDM oraz FDM NEURO.

Filtruj Kursy i Miasta

Napisz Do Nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


 

r.uryzaj@kursymasazu.com

501 858 790

O NAS